پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران

زنجیره تامین رقابت پذیر (مواد اولیه ،‌قطعه سازی و لجستیک) -تهران - مرکز همایش های بین المللی برج میلاد

تاریخ برگزاری همایش : 24 و 25 بهمن 1396

آخرین مهلت ارسال چکیده مقاله 15 دی ماه 1396

آخرین مهلت ارسال مقاله کامل 30 دی ماه 1396


توجه : مهلت ثبت نام به پايان رسيد

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بعنوان اولین و بزرگترین سازمان توسعه ای کشور پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو را با رویکرد زنجیره تامین رقابت پذیر (مواداولیه،قطعه سازی و لجستیک) در ۲۴ لغایت۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ در تهران برگزار می نماید.

هدف همایش :

  • صنعت خودروی ایران در دو سال اخیر با سرمایه گذاری های جدید مشترک با خودروسازان معتبر جهانی و سرمایه گذاری روی طراحی پلتفرمهای جدید، گامی بلند به سمت جهانی شدن برداشته است. همراهی زنجیره تامین داخلی (از تولید مواد اولیه مورد نیاز تا طراحی و تولید قطعات و مجموعه های مورد نیاز صنعت خودرو و لجستیک متناسب با آنها) با شرکتهای خودروسازی کشور، شرط لازمه موفقیت در این مسیر می باشد. کنفرانس امسال به موضوع راهکارهای توسعه این زنجیره برای رقابت پذیری در سطح بین المللی می پردازد.
  • امید است که تمامی اساتید و محققان دانشگاهی و صنعتی، مسئولان سازمانها، شرکتها و نهادهای خصوصی و دولتی مرتبط که در این زمینه صاحب ایده، تحقیقات و تجربیات ارزشمند هستند، مطالب خود را در قالب سخنرانی، میزگرد، کارگاه آموزشی، جلسات هم اندیشی یا برنامه بازدید در این کنفرانس مطرح نمایند.
  • چکیده کلیه مقالات تایید شده در کتابچه همایش خواهد شد. همچنین کلیه مقالات از طریق سیستم سایت کنفرانس و همچنین سایت Civilica در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.
  • نتایج این کنفرانس به صورت راهکارهای پیشنهادی در اختیار دولتمردان و تصمیم گیران دولتی نیز قرار خواهد گرفت.

توضیح در مورد عنوان (زنجیره تامین رقابت‌پذیر):

  • زنجیرهتامین تمامی زنجیره از تولید و تهیه مواد اولیه تا ساخت قطعات، همبندی مجموعه‌ها و لجستیک تمامی آنها به خودروساز می باشد.
  • زنجیرهتامین رقابتپذیر، زنجیره‌تامینی است که در شرایط متعادلشده با رقبای خارجی در کشور و بازارهای هدف، قابلیت رقابت دارد.

 

زمان برگزاری همایش :

۲۴ و ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۶

مکان برگزاری همایش :

تهران, بزرگراه همت غرب به شرق, خروجی شیخ فضل الله جنوب, مسیر اختصاصی برج میلاد تهران، مرکزهمایش های برج میلاد

 

چرا IAIIC :

–  با تولید سالانه بیش از ۱٫۷ میلیون دستگاه خودرو، برنامه تولید سالانه ۳ میلیون دستگاه خودرو تا هشت سال دیگر، بازار بزرگ داخلی و دسترسی به بازاراهای بزرگ منطقه ای، پتانسیل بالا برای نوسازی/جایگزینی ناوگان فرسوده مسافری و تجاری کشور، صنعت خودرو ایران، هم اکنون بدنبال جهش فناوری و تولید است. بدین ترتیب صنعت خودرو ایران در چند سال یکی از جذابترین پتانسیلهای سرمایه گذاری خواهد بود.
–  صرف نظر از زمینه فعالیتی که در هر یک از شاخه های صنعت خودرو دارید، IAIIC بستری مناسب برای گسترش نفوذ و توسعه کسب و کار شما در بازار و صنعت رو به رشد خودرو ایران و منطقه در اختیار شما قرار می دهد. رویداد امسال با تمرکز بر زنجیره تامین، فرصت ارزیابی و تحلیل شرایط کنونی و پیش رو در تحقیقات، طراحی و تولید مواد اولیه، قطعات و مجموعه ها، و خدمات و فناوری های لجستیک را به شما می دهد.
–  در طول برگزاری این رویداد شما از حضور تصمیم گیران و متخصصین صنعت بهرمند و با همتایان و مشتریان بالقوه تعامل خواهید نمود. در انتها شما قادر خواهید بود دست آوردها و تجربیات خود را در معرض دید بازیگران کلیدی در بازار خودرو ایران قرار دهید.