پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران

زنجیره تامین رقابت پذیر (مواد اولیه ،‌قطعه سازی و لجستیک) -تهران - مرکز همایش های بین المللی برج میلاد

تاریخ برگزاری همایش : 24 و 25 بهمن 1396

آخرین مهلت ارسال چکیده مقاله 15 دی ماه 1396

آخرین مهلت ارسال مقاله کامل 30 دی ماه 1396


توجه : مهلت ثبت نام به پايان رسيد

پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با حضور رئیس جمهوری اسلامی ایران افتتاح خواهد شد.

به گزارش دبیرخانه همایش صنعت خودرو، دکتر حسن روحانی تصمیم دارد که برای دومین بار در همایش های بین المللی صنعت خودرو ایران که پنجمین دوره آن ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد، حضور داشته باشد.

دکتر حسن روحانی

دکتر حسن روحانی

براساس این گزارش، دکتر روحانی برای اولین بار در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران که اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار شد حضور یافته بود و در سخنرانی خود خطاب به سرمایه گذاران خارجی گفت: ما با شرکت‌های خارجی مشارکت می‌کنیم به شرطی که قطعه‌سازهای ما نیز در سطح جهانی حضور پیدا کنند. برای این کار ما از شرکت‌های خودروسازی برای حضور در ایران استقبال می‌کنیم.

استقبال ما به این معنا نیست که خودروسازان خارجی فقط برای مصرف در یک جامعه ۸۰ میلیونی بیایند، بلکه به خاطر مشارکت با خودروسازان داخلی و برای آن است که بخشی از بازار داخلی و خارجی را با مشارکت یکدیگرکسب کنیم.

این گزارش می افزاید: اهمیت پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با موضوع “زنجیره تامین رقابت پذیر، مواد اولیه، قطعه سازی و لجستیک” موجب شده است تا رئیس دولت دوازدهم برای افتتاح و حضور در این همایش حضور یابد.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران می توانند به نشانی http://iaiic.com مراجعه کنند.