پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران

زنجیره تامین رقابت پذیر (مواد اولیه ،‌قطعه سازی و لجستیک) -تهران - مرکز همایش های بین المللی برج میلاد

تاریخ برگزاری همایش : 24 و 25 بهمن 1396

آخرین مهلت ارسال چکیده مقاله 15 دی ماه 1396

آخرین مهلت ارسال مقاله کامل 30 دی ماه 1396


توجه : مهلت ثبت نام به پايان رسيد

پنجمین همایش بین الملی خودرو با محوریت زنجیره تامین رقابت پذیر (مواد اولیه ،‌قطعه سازی و لجستیک) ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه امسال برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ، این همایش هر سال با هدف ارتقاء صنعت خودروسازی و همپایی با دانش و فناوریهای روز دنیا در صنعت خودرو برگزار می شود .

امسال نیزپنجمین همایش بین المللی با محوریت زنجیره تامین رقابت پذیر ( مواد اولیه ،‌قطعه سازی و لجستیک ) با ۷ محور انتخابی حرکت کلی خود را برای برپایی این همایش اغاز نموده است .

از محورهای انتخابی و قابل بررسی دراین همایش می توان به مزیت‌های نسبی و توانمندی‌های تولیدکنندگان مواد و قطعات در کشور،‌ همپایی با فناوری‌های روز و چشم انداز آن ،‌عوامل کلیدی پیوست فناوری در رقابت پذیری، نقش تولیدکنندگان مواد و قطعات در طراحی و تکوین خودرو،‌ نقش دولت‌ها در توسعه و تعالی زنجیره تامین، الگوهای معماری در زنجیره تامین و مدل‌های مالی و اقتصادی در توسعه و تعالی زنجیره تامین اشاره کرد .

همچنین قرار است تالارهای گفتگو درباره موضوع و محورهای همایش برگزار گردد و نتایج این جلسات در قالب کتابچه ای در اختیار متقاضیان  قرار گیرد.