پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران

زنجیره تامین رقابت پذیر (مواد اولیه ،‌قطعه سازی و لجستیک) -تهران - مرکز همایش های بین المللی برج میلاد

تاریخ برگزاری همایش : 24 و 25 بهمن 1396

آخرین مهلت ارسال چکیده مقاله 15 دی ماه 1396

آخرین مهلت ارسال مقاله کامل 30 دی ماه 1396


با ثبت نام تا تاریخ 5 بهمن از 20% تخفیف بهره مند شوید

نمایشگاه

نمایشگاه جانبی « پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران» در مساحتی به وسعت حدود 6000 متر مربع در سایت نمایشگاهی «مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران » برگزار می شود که فرصتی طلایی برای حضور پررنگ شرکت های فعال داخلی و خارجی در صنعت خودرو جهت معرفی محصولات و خدمات خود به دیگر فعالان این صنعت می باشد. در کنار پانل ها، سخنرانی ها و کارگاه های تخصصی متعدد با حضور شخصیت های بلند مرتبه داخلی و خارجی صنعت خودرو، حضور در این نمایشگاه می تواند بستر مناسبی برای شرکت های تولید کننده و واردکننده، انجمن های تخصصی، شرکت های تولیدکننده و تامین کننده قطعات، سازندگان تجهیزات تعمیرگاهی، ارائه کنندگان خدمات فنی، شرکت های ارائه دهنده راهکارهای مدیریتی، ارائه کنندگان نرم افزارهای تخصصی و مشاورین بین المللی جهت ارائه توانمندی ها و انجام مذاکرات تجاری باشد.

مزایای اخذ غرفه در نمایشگاه جانبی IAIIC

یکی از اهداف نمایشگاه IAIIC ، فراتر از فعالیت های بازاریابی، آماده سازی بستری جهت به نمایش گذاشتن نشان های تجاری و کمک به شرکت ها در تبلیغ محصولات، خدمات و پیشرفت های تکنولوژیکی خود به گروه های مخاطب می باشد. از این رو، ما تمام شرکت های فعال در زمینه های فوق الذکر را دعوت به پیوستن به این نمایشگاه میکنیم تا از فرصت دیدار های رو در روی موجود در نمایشگاه برای جذب بازدید کننده، مشتریان و شرکای بالقوه استفاده نمایند.

معرفی نام تجاری و آگاه سازی از خدمات

یکی از ویژگی های شرکت در نمایشگاه IAIIC معرفی نام تجاری شما و اطلاع رسانی از آخرین محصولات و خدمات به مخاطبین هدف است. با شرکت در نمایشگاه و اخذ غرفه، شما می توانید مخاطبین بیشتری جذب کرده و ارتباط موثرتری با او برقرار سازید. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا طراحی بهتری برای غرفه خود در IAIIC داشته باشید تا فعالیت بازاریابی خود را به بهترین نحو پیش ببرید.

استفاده از آمادگی ذهنی بازدیدکنندگان

بر خلاف فعالیت های بازاریابی معمول که ممکن است موثر باشند و یا تاثیر بسزایی نداشته باشند، حضور در نمایشگاه بهترین روش برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان و ایجاد شراکت می باشد. بازدید کنندگان نمایشگاه معمولا با ذهنی آماده در غرفه های نمایشگاه حاضر می شوند تا اطلاعات جدید را دریافت کرده و برای تجارت خود برنامه ریزی و آینده نگری کنند. لذا، جهت بهره برداری بیشتر از IAIIC، حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس به شرکت ها موکدا توصیه می شود.

 

ثبت نام غرفه

دانلود نقشه نمایشگاه